Фільм Нічні ігри (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Нічні ігри (2018) в HD якості, а так само дізнатися докладну інформацію. Їм багато чого потрібно було пережити, щоб зрозуміти, що доросле життя — не тільки сміх, розваги та гуляння, а й відповідальність за свої вчинки, і багато іншого. Зграя обезбашенних студентів довгий час не могли знайти собі заняття. Вони звикли проводити час весело, смішно, граючи, не думаючи про те, що буде з ними після. Одного разу хлопцям з цієї компашки прийшла в голову непогана думка — а чому б не взяти і не відправитися на вечірку до одним незнайомим але дуже гостинним людям.

Ті кожен вікенд влаштовували щось таке і були раді новим гостям. Чим ще відрізняються від денних «Нічні гри», дивитися в хорошій якості без реєстрації можна тут. Вечірка вдалася на славу. Так можна сказати, якщо констатувати, скільки адреналіну і незвичних відчуттів їм довелося пережити. Якщо ж говорити про те, що тепер наслідки цього свята будуть переслідувати хлопців довгий час, то можна сказати, що їм круто не пощастило. Вони потрапили! У розпал торжества було скоєно вбивство. Вони стали свідками, а як всім відомо, свідків в такому темному справі не залишають.

Що робити далі, вони поки не знають, а точніше не заморочуються. Однак їм доведеться все-таки зробити це найближчим часом, тому що вбивця буде шукати тих, хто все знає. Фільм Нічні ігри (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Джон Френсіс Дейлі, Джонатан М. Голдштейн
В ролях: Кайл Чандлер, Джейсон Бейтман, Джессі Племонс, Кайлі Банбері, Ламорн Морріс, Рейчел МакАдамс, Камілла Чен, Шерон Хорган, Джошуа Мікель, Біллі Магнуссен


загрузка...