Невелика знімальна група опинилася у великому покинутому будинку для того, щоб зняти малобюджетне кіно. За сюжетом «Нічні зйомки» наші герої мимоволі стали свідками жахливого злочину. Банда мучителів знущалася над бідною людиною, при чому робили вони це досить жорстоко і викривлено. Знімальна група усвідомлює, що вибратися з будівлі у них не вийде. І тоді вони вирішують використовувати всю свою майстерність і технічні засоби, щоб банально зберегти собі життя. Зробити це буде вкрай складно, адже зловмисники не мають наміру відпускати їх живими.

Команда молодих кіношників, щоб набути досвіду, вирішують зняти кінофільм на тему зомбі-апокаліпсису. Хлопці знайшли відповідне місце для зйомок і притягли туди все необхідне обладнання. Однак, в ході знімального процесу головні герої стикаються з непередбаченою ситуацією, на їхніх очах відбувається злочин — банда безжальних злочинців намагається людини.

Щоб вижити і повернутися додому, кінематографістам доведеться використовувати все, що є під рукою і свої акторські таланти… Фільм Нічні зйомки (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Марк Прайс
Актори: Adam McNab, Ніккі Еванс, Розанна Холт, Жан-Поль Лі, Річард Сендлінг

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress