Вибираючи професію кілера не варто чекати милостей від долі. Вбивство людей рано чи пізно обернеться проти людини і залишилися роки життя йому доведеться прожити у вічному страху за себе і близьких, тому що доведеться відповісти за скоєне. У головного героя фільму «Нічний утікач» не було особливого вибору, як він схильний вважати. Професія сама знайшла його і присвятила у всі свої тонкощі. Ризикуючи своїм життям, він турбується про благо своєї сім’ї і намагається зробити все для її майбутнього. Чоловік не розуміє, що своєю роботою, лише погіршує стан справ і віддаляє себе від щасливих реалій життя.

Він намагається сприймати виконання замовлень як стандартну роботу і повертатися в будинок звичайною людиною, але це грані фантастики, адже очі убитих тепер завжди будуть в його пам’яті, і він не зможе спокійно занурюватися в сон і радіти сімейних урочистостей. Його професія відображається абсолютно на всьому житті. Настає день, коли кілер конфліктує зі своїм шефом. Спір не вдається владнати мирно і так як обидва героя звикли до жорстких рішень питань, їх сварка набирає обертів.

Кілеру загрожує людина, з яким він співпрацював і якому довіряв. Чоловікові доводиться продумувати план нового життя і щоб захистити свої близьких, він стрімко покидає рідне місто. Фільм Нічний утікач 2015 дивитися в хорошій якості HD.

Режисер: Хауме Кольет-Серра
В ролях: Ліам Нісон, Юель Кіннаман, Коммон, Ед Харріс, Бойд Холбрук, Брюс Макгілл, Дженезіс Родрігез, Вінсент Д’онофріо, Лоїс Сміт, Бо Напп

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress