Фільм Ніколи не здавайся 3 (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


У цій молодіжній комедії описані події, які відбуваються з Джейком Тайлером, як тільки він переїхав у місто Орландо. Домогтися успіху в тій чи іншій діяльності Джейку дуже легко, адже в минулому він був зіркою однієї футбольної команди. Тепер у героя своя професійна кар’єра, він домігся успіхів в чому. Але з недавніх пір зірка став ізгоєм. Він потрапляє в іншу компанію, де його однокласниця кличе на вечірку. Вплутавшись в бійку з одним хлопцем на ім’я Джейк Тайлер. Вся сім’я Джейка тепер переїде в Орландо. Домогтися успіху у своїй діяльності йому зовсім нескладно, його підтримує однокласниця по імені Байя.

Одні повинні піти на вечірку. На вечірці Джейк починає бійку з одним хлопцем на ім’я Райан. В результаті цієї події він виявляється приниженим. Його побили на цій вечірці. Як тільки бій закінчився, його однокласник говорить Джейку про те виді спорту, в якому записують всі види бойових мистецтв. Пройшло трохи часу і Джейк знайомиться зі своїм тренером по імені Жаном Рокуа.

Цей хлопець став наставником Джейка. Єдине, чого не повинен робити наш егрой– це не намагатися використовувати свою силу проти інших людей, інакше це обернеться проти нього самого. Фільм Ніколи не здавайся 3 (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Майкл Джей Уайт
В ролях: Майкл Джей Уайт, Джош Барнетт, Джилліан Уайт, Йанин Висмитананда, Есай Моралес, Стівен Квадрос, Нэйтан Джонс, Брахім Ачаббаке, Рон Смуренбург, Тоні Джа


загрузка...