Фільм Ніколи не здавайся 4 (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Навіть за лаштунками бійцівських змагань вирують неабиякі пристрасті, і творяться найжахливіші інтриги. Кейс Уокер, колишня зірка рингу, знову повертається, щоб здобути нову перемогу. Стара школа змушена буде доводити новоствореної свою перевагу. А адже ще кілька років тому Кейс жив звичайним життям, яка змінилася після зустрічі хлопця з давнім другом. Товариш потребував допомоги, оскільки незабаром він мав вийти на бій з дуже сильним суперником. Поки Кейсі вливався в командну роботу, йому стало зрозуміло: противник одного володіє дуже великою силою.

Чи по зубах такий боєць менш досвідченому боксеру? Майкл Джей Уайт втілив на екрані блискучий образ професійного спортсмена, відкривши в своєму персонажі небачені раніше межі. Він все той же тренер, і професіонал, і відмінний боєць. Джош Барнетт, в ролі одного Кейсі, теж неймовірно гарний, і знаходиться у відмінній спортивній формі. Джилліан Уайт, супутниця головного героя, вчасно дає коханому слушні поради, і поводиться розсудливо. На окрему увагу заслуговують видовищні бойові сцени, які відіграють ключову роль в ході розповіді. Фільм Ніколи не здавайся 4 (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Східні єдиноборства, взагалі, виглядають на одному диханні, а в цьому фільмі герої демонструють майстерне володіння багатьма техніками. Хоч головний герой, хоч його суперники проявляють чудеса гнучкості, а також вишукані способи повалити ворога.

Режисер: Майкл Джей Уайт
В ролях: Майкл Джей Уайт, Джош Барнетт, Джилліан Уайт, Есай Моралес, Стівен Квадрос, Нейтан Джонс


загрузка...