Фільм Ніндзя з Беверлі-Хілз (1997) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Східна філософія проста і є в ній багато того, що не зрозуміти простим смертним з інших материків і країн. Наприклад, жити люди шанують різних надприродних істот і вірять, що ніндзя як раз таки володіють надприродними якостями, які не доступні простому воїну. Тому саме ніндзя вони і шанують більше, ніж кого-небудь в цьому світі. Воїн і його сила духу завжди були тими поняттями, які викликали велику повагу, виховати такого воїна, значить заробити собі заздалегідь місце в райських кущах. Головному герою був даний такий шанс. Одного разу до берега, де він рибалив, принесло скриню. Відкривши його, він побачив диво. Там лежав малюк! Як він не загинув і вцілів, ніхто так і не зрозумів.

Це було великим відкриттям для всіх, хто жив недалеко, таке диво небесне, інакше і не скажеш! Виховувати, звичайно, такого немовляти, потрібно було тільки як майбутнього воїна світла. Мріючи, що прийомний син стане кращим ніндзя в окрузі, головний герой зробив все для цього. Фільм Ніндзя з Беверлі-Хілз (1997) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Можна сказати, душу в нього вклав, не менше, але у підсумку хлопець виріс товстим неповоротким ледарем і до ніндзя йому було, як до Китаю гусячим кроком. Проте і у нього буде шанс себе проявити, коли він зустріне любов всього життя.

Режисер: Dennis Dugan
Актори: Кріс Фарлі, Ніколетт Шерідан, Робін Шоу, Натаніель Паркер, Soon-Tek Oh, Кіт Кук, Кріс Рок, Франсуа Чау, Дейл Ісімото, Демінг Чен


загрузка...