Фільм Нищівний удар (2014) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Життя штука дуже складна, і часом буває, б’є ну гірше будь-якого боксера і тоді стає дуже важко. Часом здається, що піднятися і почати все з початку не реально, але зробити це потрібно, щоб продовжувати жити. Але воістину гідні поваги ті люди, які брали реванш за свою поразку в одному з моментів на своєму шляху. Саме таким і є мексиканець Мані, який є головним героєм цієї картини. Він розплатився сповна з свої помилки і тепер через кілька важких років, він відчув смак свободи, коли важкі тюремні ворота піднялися щоб відкрити перед ним світ.

Насамперед він повертається до сім’ї, але вже все змінилося, діти подорослішали, і мані складно знаходити з ним загальні теми для розмови. Складна ситуація з часом тільки ускладнюється. Дочка Енджі заявляє батькові, що не має наміру слухатися Його порад, адже його довго не було, а вона вже не маленька і може сама розпоряджатися своїм життям. Син ж навпаки запитує у батька ради, адже він сильно посварився з місцевими хуліганами і встряв в халепу із застосуванням зброї.

Тепер же хлопчик потрапив за грати і повністю пішов по стопах батька. Мані не знає, що робити, і йому належить зробити важкий вибір, щоб все виправити. Фільм Нищівний удар (2014) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Девід Ллаугер-Майселмэн
В ролях: Денні Трехо, Джеймс Руссо, Біллі Галло, Френч Стюарт, Альма Мартінес, Реджинальд ВелДжонсон, Лоуренс Смилджис, Джеймс Тумминиа, Кьяра Кампос, Жослін Круз


загрузка...