Здібний учень коледжу Деррік дуже талановитий, різнобічно розвинений юнак прагнути до знань. Особливо цікавлять хлопця пізнання законів Всесвіту, тому йому дуже хочеться побачити «НЛО», щоб самому переконатися в існування інших цивілізацій. Довгий час підліток збирав інформацію про появу світяться таємничих тіл, стежив за новинними сюжетами, що стосуються таємничих світлових джерелах, з неясним обрисами, що нагадує непізнані літальні об’єкти. Викладачі не сприймали всерйоз таку одержимість підопічного, бажає зробити справжнє відкриття.

Однолітки відкрито вважали хлопчиська диваком, що зовсім не ображало добросердої людини, не залишав надію домогтися істотних результатів у цьому напрямку. Останні місяці показали помітне пожвавлення навколо аеропортів, що знаходяться в різних куточках країни. Саме над злітними майданчиками помічені непізнані джерела світла, що дуже інтригує хлопчика, негайно повідомляє про це наставнику, чиє компетентну думку він розраховує почути.Його дівчина також зацікавлено слухає гіпотези юного спостерігача, після чого трійця вирушає перевірити почуте, маючи намір встановити щось неординарне. Фільм НЛО 2018 дивитися в хорошій якості.

Прихопивши необхідне обладнання, допитливі дослідники поки не здогадуються, що знаходяться під стеженням федерального агентства, приставившегоработника, стежити за досягненнями впертого професора і його супроводжують.

Режисер: Райан Еслінджер
Актори: Алекс Шарп, Елла Пернелл, Бенжамін Бітті, Девід Стретейрн, Cece Abbey, Ділан Кіт Адамс, Jennifer Alexis, Джилліан Андерсон, Марк Енджел, Кетлін Ешкрафт

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress