загрузка...


Фільм «Нова Людина-Павук 2: Висока напруга» 2014. Корпорація Оскорп готує технологічний прорив в сучасному світі. Ось тільки наміри відомої компанії далекі від милосердних справ. Підступну змову керівництва секретної імперії норовить знищити все людство. Підготовка експериментальних зразків закінчена, і вони готові приступити до реалізації свого віроломного плану. Пітер Паркер веде подвійне життя. Він то звичайний хлопець, то супергерой рятує людей потрапили в біду.

Але чим більше він робить добрих вчинків, тим сильніше і страшніше його нові вороги. Небезпека не тільки чекає сміливого юнака. Зло оголосило полювання на всіх, хто йому дорогий. І перші в списку жертв Гвен Стейсі і тітка Мей. Людині — павуку судилося битися з обійнятим ненавистю Електро, що перевершує його за силою і Зеленим Гоблином в якого перевтілився його друг дитинства.

Смертельна гра почалася, і ставки в ній високі. Надлюдини належить зробити нелегкий вибір, врятувати мегаполіс з його багатомільйонним населенням або кохану, яку він присягнувся захистити. Фільм Нова Людина-Павук 2: Висока напруга (2014) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Марк Уебб
Актори: Ендрю Гарфілд, Емма Стоун, Джеймі Фокс, Дейн ДеХаан, Кемпбелл Скотт, Ембет Девідц, Колм Фиор, Пол Джаматті, Саллі Філд, Мартін Шин

загрузка...