Молоденький китайський хлопчина Чжао Фен сюжету «Новачки» живе звичним життям молодих людей сучасного світу. Хлопчина обожнює розважальні заходи з приятелями, привертаючи увагу дівчат чарівною зовнішністю і сміливими, відчайдушними вчинками. Товариськість і доброзичливість дозволяють йому, швидко сходиться з людьми свого віку, а любов до екстремальних видів спорту, додає приятелів однодумців. Хоча багато хто з друзів вважають за краще тільки бути присутнім на гонках, підтримуючи морально відчайдушного приятеля, сам Чжао без претензій розглядає таку позицію.

Одного разу незаконні заїзди набирають обертів, стаючи тоталізатором для величезних ставок до яких долучається місцева мафіозне угрупування, відчуваючи легку наживу на популярності і майстерності вуличних гонщиків. Так герой знайомиться з зухвалими хлопцями, які віддають перевагу вести протизаконне існування. Веселощі перериває раптово з’явився агент Інтерполу, крута дівчина, увагу якої привернуто професіоналізмом молодого гонщика. Після знайомства, вона відразу діловито предлагаетприсоединиться до загону новачків, який буде створений в Будапешті. Фільм Новачки (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Молодість, цікавість, бажання спробувати себе в світі шпигунства і операцій, пов’язаних з великим ризиком, підштовхують хлопчину до вибору новогожизненного шляху, пов’язаного з ризиком, небезпекою, захопливим подорожами і бійками.

Режисер: Алан Юэнь
В ролях: Даррен Ван, Сандрін Пінна, Сюй Вейчжоу, Мілла Йовович, Девід Лі Макінніс, Темур Мамісашвілі, Бьорн Фрайберг, Беррет Коутс, Пол Аллісія, Бернадетт Ошторхазі

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress