Фільм Новий розум (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Людству багато чого не дано дізнатися, але воно всіляко намагається наблизитися до таємничого, що зберігає природа і Всесвіт. По всій Землі існують люди, можливості яких до цих пір не вивчені наукою і не зрозумілі для людей. Одного разу представники влади вирішили все-таки дізнатися звідки у людей з’являються надприродні здібності і якою силою вони володіють. Перевищуючи свої повноваження, правоохоронні органи створюють базу і проект під назвою Новий розум, де вивчатимуть незвичайних людей.

Створення такого секретного пункту означає, що унікальні здібності будуть вивчатися таємно і таємно від інших очей. Мета досліджень полягає в тому, щоб використовувати надприродні здібності людей в своїх цілях і для досягнення вигоди. Однак в один момент, коли вчені ставили досліди над беззахисними героями, вони не врахували той факт, що люди спробують втекти, тим самим зруйнувавши місто, де знаходилася ця база. Фільм Новий розум (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Тепер численні руйнування і тисячні жертви не виходять з голови у влади, які не знають, як прикрити цю подію і не викликати у інших людей агресії в свою сторону. Тепер ніхто не знаходиться в безпеці і кожен відповідає тільки за своє життя.

Режисер: Крістіан Сесма
В ролях: Джессіка Уберуага, Майкл Маринаццио, Люк Госс, Джон Мак, Стів Хенкс, Сара Бут, Доун Броді, Мері Кристина Браун, Sarah Carson, Vince DeCosta


загрузка...