Звичайна боротьба за владу, ніби у сфері політики або фінансів дуже праці і можна навіть сказати жорстока. А якщо потрібна посаду ще й зачіпає цілий злочинний світ, то таке місце є буквально полем бою. Не так давно, голова ради однієї великої компанії помер і залишив після себе не тільки вільну посаду, але і пост найвпливовішого злочинця країни. Тепер місце глави мафії вільно і все ясно розуміють, що можуть його зайняти. Самим першим і мабуть вірним спадкоємцем є права рука померлого, наближений Чжон Чхон. Він амбітний і разом з цим молодий, що дивно при його успіхи і становище в злочинному світі.

Але незважаючи на його злочинну кар’єру, багато його вважають занадто недосвідченим і маловлиятельным в їх сфері діяльності. Звичайно ж, кожна з угруповань бажає прибрати це містечко до своїх рук і затвердити нові закони, зручні. Кожен буде гнатися за особистою вигодою і впливом, що переросте в справжню війну між більше дрібними бандами. Так само в цю гру вступає і уряд, в особі Ча Сона, який вже 8 років перебувати в мафії під прикриттям. Фільм Новий світ (2013) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Він виконує не простий борг, адже кожен день повинен бути тим, за ким полює. От тільки тепер на його плечах висить вантаж, який змушує його підлаштовувати війну таким чином, щоб на місці правителя, виявився потрібний чоловік.

Режисер: Пак Хун-джон
В ролях: Джон-джэ, Чхве Мін-сик, Хван Джон-хв, Пак Сон-ун, Сон Джі-хе, Чхве Іль-хва, Джин-Санг Хем, Чан Гван, Чу Джин-мо, Кім Бен-ок

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress