Бокс, красивий Кривавий спорт, де немає місця слабакам і трусам. Коли два великих бійця зустрічаються на гладіаторському рингу публіка божеволіє від захвату. У великому спорті є свої правила, чемпіони та аутсайдери. Іноді всесвітня слава робить з людей самозакоханих егоїстів, які плюють на всіх зверхньо. Думають, що всі їхні витівки залишаться безкарними. Один з героїв фільму, чемпіон світу у важкій вазі з боксу Джордж Чемберс, був поміщений у в’язницю суворого режиму за зґвалтування. Федерація відразу ж позбавила його всіх нагород і титулів, здобутих у боях.

Висновок не зламав бійця, він досі вважає себе кращим боксером світу. Але в’язниця Світуотер, славиться своїми порядками, тут організовано власний турнір з боксу, де вже багато років поспіль пальму першості тримає непереможний Монро Хатчінс. Простий, спокійний, врівноважений висновків якому нікуди поспішати, адже в’язниця до кінця життя залишиться його будинком. Екс-чемпіону світу буде протистояти не тільки одна людина, а й глядачі, які за багато років підтримують свого місцевого чемпіона. Фільм Обговоренню не підлягає (2002) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Не секрет, що у великих битвах замішані великі гроші, тому до бою готуються не лише спортсмени. Можливо, Джорджу і Монро, належить один з основних боїв в їх житті, щоб довести собі і всьому світу, хто справжній чемпіон.

Режисер: Уолтер Хілл
В ролях: Уеслі Снайпс, Вінг Реймз, Пітер Фальк, Майкл Рукер, Джон Седа, Уес Стьюді, Фішер Стівенс, Дейтон Каллі, Емі Акіно, Джонні Вільямс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress