загрузка...


Розвідані запаси кобальту і міді привертають увагу глобальних гравців. За контроль над ресурсами борються опоненти. Новостворена держава Конго після вбивства Патріса Лумумби знову запалюється вогненним стовпом громадянських протиріч. Гірничодобувні корпорації звикли безконтрольно вивозити в треті країни не перероблену сировину. Поклади кольорових металів збагачують Америку. Міжнародна вимога ввести миротворців підтримується розсудливим співтовариством повсюдно. Для надання допомоги неграм в Африку посилають військовий контингент з Ірландії.

Нейтральна острівна держава, яка не має колоній і претензій до сусідів, обрана Радбезом невипадково. З аеродрому Дубліна вилітає по спеціальному маршруту транспортний літак. Перед посадкою до свідомості всіх волонтерів доводиться наказ командування про неухильної, традиційної вакцинації проти тропічної лихоманки і малярії. Фільм Облога Жадовиля (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Необстріляні новобранці потрапляють в пекло затяжної громадянської бійні, де відсутня жалість і співчуття. Генерал Чомбе, який захопив владу після перевороту в Заїрі, з настороженістю сприйняв прибуття добровольців в блакитних касках.

Режисер: Річі Сміт
В ролях: Джеймі Дорнан, Марк Стронг, Джейсон О’мара, Емманюель Сеньє, Мікаел Персбрандт, Гійом Кане, Майкл МакЭлхаттон, Фіона Глэскотт, Сем Кілі, Ронан Рафтери

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress