У фільмі «Одинак» професійний і витривалий оперативник Шон Веттер, кращий у своїй справі, ловить угруповання за угрупованням, яка займається наркобізнесом. Діставшись до глави найбільшої наркомафії, Ріко Мэндеса, він без праці заарештовує його й садить за ґрати. Але Шон ще не знає про те, що він перейшов дорогу якоїсь великої злочинної шишці. В день, коли Шон їде по роботі, бандити, які стежили за ним, вриваються вночі в його будинок і нещадно розправляються з його дружиною. Убитий горем Веттер, приходячи на могилу коханої, в душі обіцяє їй незважаючи ні на що знайти і помститися вбивцям і невідомому замовнику.

Під час особистого розслідування, його відсторонюють від посади співробітника поліції. Але Шон більше не підкоряється законам і указам начальника. Попросивши допомоги у колишнього напарника і друзів, вони разом починають шукати вбивць його улюбленої дружини. Незабаром Веттер з друзями виходять на слід невловимого людини на прізвисько Дьябло, який заволодів усім наркобізнесом в Мексиці. Фільм Одинак (2003) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Для того щоб дістатися до кримінального авторитету, Веттер намагається влитися в злочинний картель, маскуючись під розгульного і небезпечного бандита-поодинці, не підкоряється нічиїм законами.

Режисер: Ф. Гері Грей
В ролях: Вин Дизель, Лоренц Тейт, Тімоті Оліфант, Джино Сільва, Жаклін Обрадорс, Стів Істин, Хуан Фернандес, Джефф Кобер, Марко Родрігес, Майк Морофф

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress