загрузка...


Коли керівники намагаються домогтися максимальної ефективності працівників, вони не замислюються про згубність наслідків подібних задумів, влаштовуючи власноруч «Офісне свавілля». На подібної помилки прогорає глава великої збройової корпорації, дістав через знайомих наукових діячів дуже хитрий препарат, здатний підвищити рівень продуктивності в сотні разів. Остання вилазка господаря на пікнік зі знайомими робить його щасливим володарем бідона незрозумілого тонізуючий засіб, з незавершеним тестуванням.

Ледь його приятелі завершили процес створення препарату, щоб потім запропонувати інноваційний засіб військовим, які вже давно мріяли роздобути подібне зілля, щоб підлеглі сліпо йшли атакувати противника, навіть не замислюючись над можливою смертю. Хоча бізнесмена попереджали про незавершеність проекту, він вирішив ризикнути, додавши рідина у воду, призначену для пиття робітників. Сам кмітливий підприємець не зважився сьорбнути із загального котла, його найбільше цікавила ефективність впливу на офісних службовців. Після декількох годин виснажливої складання рушниць, чоловіки, жінки потягнулися до єдиного джерела втамування спраги.

Не встиг відзначитися лише новенький, ненавмисно запізнився через домашніх розборок. Реакція людей була більш ніж чудовою, проте разом з працездатністю, прокинулася небачена агресія. Фільм Офісне свавілля (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Лін Одінг
В ролях: Брентон Туэйтс, Джейн Леві, Каран Соні, Курт Фуллер, Закарі Лівай, Грегг Генрі

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress