Фільм Око розуму (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


На землі існують такі люди які володіють незвичайними надприродними здібностями. Незважаючи на те, що на перший погляд вони абсолютно нічим не відрізняються від простих людей, це не так, просто вони дуже ретельно маскують свій дар. А все тому що якщо хтось дізнається про це, то їм може загрожувати велика небезпека, саме тому вони не готові розкривати свого секрету і будуть зберігати до кінця свого життя. Зак і Рейчел головні герої фільму, вони володіють цими неймовірними здібностями, але незважаючи на це вони живуть зовсім спокійним життям і нікому не показують, що вони здатні насправді.

Майкл Словак єдина людина якій відомо про це, і він робить все, щоб розшукати цих незвичайних людей. Сам чоловік доктор і ці дві людини йому потрібні тільки для того, щоб він зміг провести над ними самі жахливі експерименти, від яких піддослідні будуть відчувати самі страхітливі муки. Але самі молоді люди абсолютно нічого не знають про плани цієї людини, і тому живуть також, як і раніше.

Але від Майкла досить складно сховатися, так як він дуже хороший мисливець і завжди знайде свою жертву, де б вона не ховалася. Фільм Око розуму (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Joe Begos
В ролях: Грехем Скіппер, Лорен Ешлі Картер, Джон Спередакос, Ларрі Фессенден, Ной Сеган, Метт Мерсер, Майкл А. ЛоЦицеро, Джеремі Гарднер, Патрік М. Уолш, Брайан Морвант


загрузка...