Фільм Окупація (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Черговий день австралійського міста, починається не як зазвичай. Жахлива новина поширюється зі швидкістю звуку. Справа в тому, що населення цієї локації перебуває в жаху. У небі з’являються кораблі інопланетян. Експерти миттєво зробили висновок про те, що іноземні гості, прибули не з добрими намірами. Всі служби на землі, були атаковані, і тепер половина міста лежало в руїнах. Крім цього, було багато жертв серед мирного населення. Але невже це і є початок загибелі планети як цивілізації людей? Деякі люди змогли вижити після цієї атаки.

Вони збираються в групу, і тепер перед ними стоїть важливе завдання. Їм варто придумати дієвий план своїх майбутніх дій. Ворога треба знищувати, інакше ніякого порятунку не буде. Інопланетяни сильні, і у них є зброя, яка може бути застосована в будь-який момент. Але тим часом, люди загоряються бажанням врятувати свій будинок. Фільм Окупація (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Це бажання настільки сильне, що здається, що вони заради досягнення своїх цілей готові згорнути гори. Пощастить людству, і чи впораються люди з серйозними хлопцями з космосу?

Режисер: Люк Спарк
В ролях: Деніел Юінг, Темуера Моррісон, Стефані Джейкобсен, Іззі Стівенс, Ріаннон Фіш, Захарі Гарред


загрузка...