Фільм Операція «Меконг» (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


За трьома східними країнами — Таїландом, М’янмою і Лаосом міцно закріпилася назва «Золотий трикутник». Через нього пролягає найінтенсивніший в світі наркотрафік. У тисячі кілометрів від річки Меконг розташовані території з величезними маковими полями. У цьому місці злочинність процвітає, а наркобарони відчувають себе абсолютно вільно. Саму річку часто називають «пекельним вратами півдня». По ній пропливають суду, доверху навантажені сировиною для виробництва найрізноманітніших наркотиків.

Одного разу в гирлі «воріт пекла» берегова охорона розстрілює невелике рибальське судно з вантажем амфетамінів. Офіційна влада країни оголошують війну з наркотиками виграної. У цей же самий час в прибережних районах жителі сіл починають виловлювати з води трупи. Тайці в жаху. Вони вже знають, що це ознака початку великої війни, в якій постраждають і мирні люди, не причетні до злочинного бізнесу. Члени банд орудують зухвало, серед білого дня. Вони не бояться ні розправи поліції, ні нападу цілої армії. У торговий день в міському автобусі бандити знаходять кур’єра, який міг надати інформацію про зрадників. Чоловіка викрадають, катують, а потім жорстоко вбивають. Сліди нарковійни стають помітні на все більшій території.

Уряд Китаю наказує почати секретну військову операцію в цій частині материка. Оглядають морські та річкові порти, розкривається вантаж, бізнесмени зазнають величезних збитків. Але інакше військові надходити не можуть: мафія розперезалася і загрожує державній безпеці. Фільм Операція «Меконг» (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Данте Лам
Актори: Чжан Ханьюй, Едді Пен, Джойс Фен, Чень Баого, У Сюйдун, У Линькай, Чжан Ліго, Сунь Чунь, Лю Сяньда, Оак Кирати


загрузка...