Фільм Оселя зла: Вендета (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Сюжет кіно охоплює нікого знавця, що працює в організації B.S.A.A. Ця організація захоплюється питаннями по біо тероризму. Ключовий герой Кріс Редфилд кнаходітся в одному секретному котеджі. У зв’язку з придбаної інформацією перед ним велику споруду, де розташовується контрабанда військовослужбовця знаряддя. На стадії розслідування Крісу виходить увійти в контакт з Гленном Ареас. Він здійснює торгівлю зброєю в широкому масштабі.

Його оголосили в міжнародний пошук. Втім по підставі деяких подій правопорушника не виходить застати. Обстановка починає набирати раптовий поворот. Цілий всесвіт зустрічається з неабиякою завданням. У разі якщо нічого не зробити незабаром, за цей час масово загине неймовірно велика чисельність населення Землі. Гленн зробив особливу речовину, спасибі якому з звичайної людини виходить створювати зомбі. Ареас таким чином хоче помститися уряду, з вини якого було вбито його майбутня дружина, друзі, найближчі, коли протікало одруження.

Для виручки буде необхідно зробити антивірусний продукт. Час на фіналі. Згодом копіткої проведення аналізів все ж вдається досягти результату. Вакцина створена, залишається лише тільки приступити до виручки всього світу. Фільм Оселя зла: Вендета (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Таканорі Цудзимото
В ролях: Кевін Дорман, Меттью Мерсер, Ерін Кехілл, Карі Уолгрен, Аріф С. Кинчен, Арні Пантойя, Джон ДеМита, Христина Валенсуела, Фред Татаскьор, Олександр Полински


загрузка...