Дії фільму виробництва США розгортаються на території невеликого міста. Кілька років тому тут був проведений секретний біологічний експеримент. Однак у підсумку ці досліди обернулися для місцевих жителів справжньою катастрофою. Штам, що вирвався з-під контролю вчених, перетворив всіх городян на агресивних зомбі. Периметр населеного пункту оточили військові, щоб не дати заразі поширитися далі. Тепер проблемою кишить ходячими мерцями міста займається спеціальний відділ, керує яким капітан Уокер. Він є справжнім професіоналом, який здатний прийняти вірне рішення навіть в найскладніших ситуаціях.

Перед його підлеглими стоїть одне завдання – охорона стіни, яка оточує з усіх боків населений пункт. Навіть один зомбі, що вирвався на свободу, може стати причиною катастрофічних наслідків. Тому головні герої підходять до своєї роботи максимально зосереджено і відповідально. Разом з тим вони шукають відповідь на питання, чому вірус впливає на людський організм таким жахливим чином.

Одного разу Уокеру і його товаришам доручають чергове завдання, виконати яке буде дуже нелегко. Вони знову відправляються на територію зараженого міста. Фільм Осічка (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Майк Кафф, Скотт Виндхаузер
Актори: Дольф Лундгрен, Брендон Бімер, Блеона Керети, Дерек Бун, Тамара Браун

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress