Фільм Особливо небезпечна (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Меган ніколи не була звичайною дитиною. З самого дитинства її життя складалося не просто. Рідних батьків дівчинка ніколи не бачила, але прийомна сім’я намагалася створити для неї нормальні умови. До 16-ти років Меган ідеально володіла різними бойовими мистецтвами і вміла чудово стріляти з пістолета. Їй не становила особливих труднощів знешкодити дорослу людину, навіть міцної статури. В даний час дівчина проходить навчання в одній з елітних шкіл, куди приймають тільки обдарованих підлітків. Їхнє майбутнє зумовлене.

Вони стануть висококваліфікованими спеціальними агентами, що працюють на уряд. Більшість учнів мріють про таке майбутнє, однак Меган хотіла б жити життям звичайної школярки, зустрічатися з друзями, ходити на дискотеки і просто безтурботно радіти кожному дню.

Одного разу Меган надається можливість виконати свою заповітну мрію. Керівництво пропонує дівчині виконати секретне завдання, суть якого полягає у впровадженні в звичайну школу. Фільм Особливо небезпечна (2015) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Кайл Ньюман
Актори: Хейлі Стайнфелд, Софі Тернер, Семюел Л. Джексон, Дав Камерон, Томас Манн, Тобі Себастьян, Рейчел Харріс, Джейсон Йен Дракер, Джессіка Альба, Ден Фоглер


загрузка...