Фільм Останній акулячий торнадо: Як раз під час (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Вельми неприємна доля чекає Фінал, адже світ загинув, і він програв битву з акулячим торнадо. Тепер немає колишнього людства, та власне і цивілізації більше не існує. Благо все це тимчасово, адже надія на порятунок ще існує. Заради минулого і майбутнього, Фін зобов’язаний знову взятися за справу геройських подвигів. Він ясно розуміє, що немає сенсу чинити опір постійним нападам цієї катастрофи. Заради спасіння світу, своїх друзів і рідних, необхідно вирішувати справу на корені. Заради порятунку ситуації, він зобов’язаний повернутися в далеке минуле і знайти момент першого акулячого торнадо.

От тільки зробити це буде не дуже просто. Точних даних немає, та й машина часу, далеко не найкращої якості. Як зазвичай, чоловік зустріне на своєму шляху такі події, що не насниться навіть у найстрашнішому і маревному сні. Кожен раз, куди б він не пішов, і в яку епоху не потрапив, акули і торнадо, були скрізь. Кожен раз нові, різні і неймовірно дивні. Фільм Останній акулячий торнадо: Як раз під час (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Вся ця історія, всім напругою проходить через історію людства і десь є момент, глобального початку. Саме цей момент, через всі битви і необхідно знайти, інакше майбутнє утвердитися і більше не буде життя на Землі.

Режисер: Ентоні Ферранте
Актори: Ян Зірінг, Тара Рід, Кессі Скербо, Джуда Фрідлендер, Вівіка А. Фокс, Брэндан Петриццо, М. Стівен Фелтен, Matie Moncea, Тодд Рекс, Дебра Вілсон


загрузка...