Якщо для порятунку людства доведеться повернутися в минуле, що ж, справжній герой готовий і на це. До того ж легше запобігти події, ніж потім зіткнутися зі справжньою катастрофою. Останній акулячий торнадо забрав тисячі життів, і якраз під час цих подій стало зрозуміло, де потрібно шукати витоки. Можливо, вийде щось змінити, і місія не виявиться марною. Фін, ви зарікалася, що більше не будете брати участь в сумнівних авантюрах, у вас є сім’я, яка не хоче вас втратити. Але залишатися осторонь не вийде, адже ці страшні монстри зазіхнули на найдорожчих Вам людей.

Ті пригоди, які вам належить пережити, безсумнівно, приведуть до перемоги, але питання в тому, в який саме момент необхідно втрутитися. Фін не перший раз стикається з це небезпекою і що би раз і назавжди припинити цю природну аномалію, йому доводиться повернутися в минуле, в 2013 рік, коли його місто накрив перший смерч. Фільм Останній акулячий торнадо: Якраз вчасно (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Але зробити це не так просто, скільки б головний герой не старався, скільки б років він не боровся з цим, все поверталося на круги своя і страждали невинні люди. Але якщо йому вдасться виконати все необхідне, то люд назавжди забуде про подію.

Режисер: Ентоні Ферранте
Актори: Йен Зірінг, Тара Рід, Кассі Скербо, Джуда Фрідландер, Вівіка А. Фокс, Брендан Петріццо, М. Стівен Фелти, Тодд Рекс, Дебра Уїлсон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress