Фільм Останній наліт (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Збираючись пограбувати один з найбільших банків в місті, група досвідчених грабіжників продумує все до дрібниць. Позбувшись на деякий час від охоронців, і захопивши будинок, налякавши всіх заручників, прихопивши необхідне обладнання та зброю, вони не змогли врахувати одного — хто буде серед людей, які стоять в черзі в банку. Тихі і перелякані заручники не викликають питань — кожен з не зможе потім зв’язати навіть двох слів, адже грабіжники були в масках, а страх позбавив від спостережливості, залишивши лише бажання вижити. Але, навіть серед сотні наляканих і покірних людей, знайшовся той, кому не відоме це почуття.

Серійний маніяк, по чистій випадковості, який опинився в цей момент в банку, в один момент перетворюється з переляканої жертви у справжнього хижака. Знешкодивши своїх ворогів, які загрожували йому швидкої розправою, чоловік замикає їх в невеликій кімнатці, окремо від всіх заручників. Тепер саме вони — перелякані і безпорадні ляльки в його чудовій грі. Фільм Останній наліт (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Благання, обіцянки швидкого заробітку і співпраця — все проходить повз вуха людини, якого хвилюють зовсім не ті потреби, які важливі для більшості людей. Опинившись віч-на-один зі своїми жертвами, він має намір вдосталь розважитися на найближчі роки.

Режисер: Майк Мендез
В ролях: Генрі Роллінз, Торранс Кумбс, Вікторія Претт, Майкл Шеннон Дженкінс, Нік Принсип, Марк Келлі, Кен Лайл, Христина Клебе, Zo Zosak, Джон О ‘ Брайен


загрузка...