У загадкової Японії сакура – це уособлення життя і смерті. У самий її розквіт починається життя, і смерть опановує тілом в момент її в’янення. Шлях самурая і воїна – нескінченно прекрасний і швидкоплинний. Фільм «Останній самурай» оповідає про неповторну долю людини, якій судилося залишатися ворогом японській землі і її жителям. Безмежну любов до країни вранішнього сонця він відчув переживши багато жаху від безперервного кровопролиття і розбрату. Він дуже втомився і хотів спокою.

Йому не було чого втрачати і, потрапивши в японський полон, американський запроданець став поступово виходити з ролі пішака і мислити інакше, зарождаясь у своєму новому тілі і душі справжнього самурая. Інший світ з незвичайними традиціями, нескінченно прекрасною природою, де повітря наповнює мудрість, спокій і серце міцніє з кожним новим подихом. Змінюється світогляд, змінюється внутрішня всесвіт і ти – вже не ти. Полон, що повинен був знищити, перевернув долю, вороги, що повинні були померти, стали самими близькими людьми. Фільм Останній самурай (2003) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Він потроху ставав воїном, міцніше день від дня, і поклав кінець аморальною грі, в якій не було ніякого сенсу. Тепер тут його обитель і спокій душі. Напевно, його будинок був тут завжди, у всіх попередніх життях.

Режисер: Едвард Цвік
В ролях: Кен Ватанабе, Том Круз, Коюки, Вільям Етертон, Тоні Голдуїн, Біллі Конноллі, Чед Ліндберг, Тімоті Сполл, Ситиносукэ Накамура, Хіроюкі Санада

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress