Фільм «Останній замок» показує ситуацію, в яку волею випадку потрапив чоловік. Він військовий, але зараз змушений опинитися за гратами. Його колеги знають чоловіка, як людину дуже порядну і принципову. Він вірою і правдою служить вітчизні. Всього лише одна помилка зробила так, що він поламав все свою кар’єру. Тепер чоловік знаходиться не просто у в’язниці, а в ув’язненні в закладі строго режиму. Йому потрібно було відсидіти десять років, але в якийсь момент. Герой зауважив, що керуючий в’язницею нечистий на руку, він причетний до смертей ув’язнених. З цього моменту герой прийняв рішення покарати і карателя.

Він є генералом, якого посадили на 10 років суворого режиму. Все своє життя він воював за Батьківщину, ставив на кін своє життя служив своїй державі тільки з добрими намірами, але зробив єдину помилку, яка обернулася для нього трибуналом і в’язницею. Він з гордістю прийняв удар долі і змирився вартовим закону. Фільм Останній замок (2001) дивитися в хорошій якості HD 720p.

У генерала тепер одна думка — відсидіти термін і повернутися до спокійного життя, до своєї сім’ї, дітям, які дуже шкодують про таку втрату доброго батька, чоловіка і наставника. Але як не крути, життя така штука, яка робить все всупереч твоїм намірам. Всі плани генерала Юджина Ірвіна руйнуються на очах.

Режисер: Род Лурі
Актори: Роберт Редфорд, Джеймс Гандольфіні, Марк Руффало, Стів Бертон, Делрой Ліндо

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress