Америка – країна демократії! Але невже там все так ідеально-свобода слова, рівноправність? На це питання і багато інших спробували знайти відповіді творці документального фільму «Остання місія». Було проведено кілька експериментів, було проведено кілька опитувань. Невже економіці, політиці, соціальному стану наближається кінець? Якщо зміняться ходи на міжнародній арені, як це відобразиться за майбутнє Америки? Чи насправді економіка США стійка? Адже, як показало опитування, грошей у звичайних громадян країни на екстрені випадки немає.

Якщо їм терміново знадобиться 400 доларів, то щоб їх знайти, 78% жителям доведеться що-небудь продати. Цього року країну чекають вибори президента. Одним з лідерів є Хілларі Клінтон. Передвиборна компанія у неї основа лише на одному – збільшити бюджет держави на розробку найпотужнішої, унікальної ядерної зброї. Вона не поставила на перше місце благополуччя громадян, їх безпеку і впевненість у завтрашньому дні. Чому?

Чи має вплив Британія на найбагатших людей у світі? Чи насправді аналітики країни пророкують фінансову кризу, яка буде ще потужнішою, ніж у 2008 році? Фільм Остання місія (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Матьє Вешлер
Актори: Стівен Сігал, Руді Янгблад, Вітхам Пансрінгарм, Луїс Фань, Кат Інккарат, Джеймс П. Беннетт, Байра Бела, Чарлі Юн, Танапол Чуксрідаю, Юй Кан

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress