загрузка...


Охоронне підприємство містера Штурма виконує делікатні замовлення заможних клієнтів. Спецназ агентства бореться з бойовиками і терористами. На досвідченого командира працюють професіонали, звільнені зі Збройних сил. При виконанні останнього завдання загинуло два співробітники фірми. Ханс вирішив продати силову структуру, щоб зосередитися на домашніх турботах. Він одружився на красуні Мікаель, яка народила йому дочку Анніку. Через кілька років шикарний будинок відвідав давній приятель Гас. Господар садиби у відвертій бесіді зізнався гостю, що відчуває стеження.

Товариш не прислухався до думки однополчанина. Вночі в оселі увірвалися зловмисники. Показово розправившись з дружиною літнього чоловіка, нальотчики викрали його дитину. Колишні колеги потерпілого знову збирають команду, щоб врятувати шестирічну заручницю з полону. Єдиною зачіпкою стає помічена на тілі злочинця татуювання.

Камери стеження, розташовані в будівлі, зафіксували професійні дії бандитів, які вторглися на територію чужої власності. Фільм Остаточний вирок (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Martin Christopher Bode
Актори: Марк Дакаскос, Брендон Рі, Маттіас Хьюз, Міке Меллер, Майк Лідер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress