загрузка...


У наш час існує дуже мало справжніх військових драматичних бойовиків, здатних підривати глядачів з їхніх насиджених місць і співпереживати головним героям, як найкращим друзям або соратникам. Але це сказано не про роботу режисера Джуліуса Ейворі. Тут причаїлася фантастика і цілий ряд детективних таємниць і загадок, а також розбурхане напруга від трилера і страшний холод жуткости від якісного фільму жахів. Як відомо з книжок історії і давніх матеріалів, ця операція, що в перекладі означало ніщо інше, як «володар», мала місце бути в далекі часи Другої світової.

За допомогою даної місії був відкритий цілий Західний фронт з боку Європи. Завдяки відважним десантникам, армія ворога не очікувала такого мужності і напору. Чи варто згадувати, скільки держав були залучені у військові колотнечі. В той час, як прості люди хотіли спокійного життя, миру і щастя, доля підкидала під двері будинків чергові окоченелые тіла. На жаль, не кожен план повалення ворога в пекло доводився до кінця і виною тому були не тільки люди, а і недопрацьованість та прогалини в деталях.

У центрі сюжету цього фільму знаходиться село, розташована на Нормандських берегах. Група відважних юнаків йде в бій, однак, ніхто з них і не підозрює про те, що їх чекає на землі. Фільм Оверлорд (2018) дивитися онлайн в хорошій якості.

Режисер: Джуліус Ейвері
В ролях: Боким Вудбайн, Уайатт Расселл, Йохан Філіп Асбек, Елен Кардона, Йен де Кестекер, Джейкоб Андерсон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress