Ветеран служби федеральних маршалів США вирішив зупинитися і почати нове життя на громадянці. Позаду роки бездоганної служби та вищі нагороди відомства. Попереду спокійні і розмірені будні доброчесного американського громадянина. Нові друзі, нова робота і лише захоплення залишилися колишніми. Вогнепальну зброю і фізична підготовка – невід’ємна частина щоденних тренувань. Колишні колеги називають його «м’ясний Шеф». Своє прізвисько колишній правоохоронець заслужив у підрозділі Міністерства юстиції. Закон і справедливість для маршала була понад усе, і за них він був готовий заплатити будь-яку ціну.

Однак скоротати час на пенсії шефу не вдалося. Все частіше його турбують моторошні галюцинації і сни. Лікарі радять прийняти заспокійливе і перестати дивитися кіно на ніч. Рецепти і поради не допомагають ветерану, і він перестає розбиратися в тому, що відбувається. Де сни закінчуються, і починається реальність? Відповідь криється в минулому маршала. Остання операція на службі була пов’язана з намаганням припинення поставок сильного психічного зброї, яке повинно було поставити на коліна весь світ.

Намагаючись прояснити ситуацію «м’ясний» шеф розуміє, що спокою на пенсії йому не бачити. Старі вороги не дрімають і готують йому нові випробування. Фільм Озброєний (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Маріо Ван Поблизу
Актори: Вільям Фіхтнер, Райан Гузман, Маріо Ван Поблизу, Шакіра Баррера, Дайонн Уорвік, Мелвін Ван Поблизу, Лас Алонсо, Лейн Гаррісон, Коламбус Шорт, Бред Картер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress