загрузка...


Співробітники спецпідрозділів державного відомства, що займається забезпеченням безпеки співгромадян, ведуть дуже ризиковану життя, практично щодня стикаючись зі смертельною небезпекою. Не кожному дано витримати такий напружений життєвий ритм. Майкл Беннінг кілька років перебуває в штаті спецслужби. Він неодноразово брав участь у запобіганні наслідків терористичних актів, спрямованих на знищення мирних американців. Досвідчений агент незмінно виявляв неймовірну мужність, показував високий рівень професіоналізму, не дозволяє сумніватися в його компетентності.

Чергова операція проводиться на величезній висоті на авіалайнері, в салоні якого знаходиться американський президент, що виконує традиційний, робочий переліт. Спецслужбі стало відомо про підготовлюваний бандитами теракт, спрямований на знищення глави держави. Противник дуже підступний, що володіє точною інформацією про пересування потенційної жертви. Фільм Падіння янгола (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Змовники давно проводять стеження за президентським оточенням, вивчили досконально особливості роботи охоронної служби. Майклу належить розібратися з методами терористів, зрозуміти правила затіяної ними смертоносної гри.

Режисер: Рік Роман Во
В ролях: Джада Пінкетт Сміт, Майкл Лендіс, Морган Фріман, Пайпер Перабо, Нік Нолті, Ленс Реддік, Кріс Браунінг, Тім Блейк Нельсон, Денні Х’юстон, Джерард Батлер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress