загрузка...


У цій кінострічці сюжет пов’язаний з наступившим апокаліпсисом широкого масштабу. На Землю проник штам одного вірусу, який був названий «Пандемія». Спочатку, зараження зазнало населення одного невеликого містечка. Потім вірус поступово почав перебиратися в інші райони. У зараженої людини є два шляхи: або вмерти, або після смерті перетворитися в мутованого монстра. В результаті відбувається подальше зараження інших людей. Деяким вдалося вижити, і тепер вони займають позицію оборони в надії на порятунок. Кількість тих, хто постраждав, дуже величезна.

На вулицях кругом гори трупів, мертвих тел. Спочатку штам представляв собою звичайна застуда. Але пізніше переріс у щось інше, чого медики точно не очікували. Діагнози стали серйозно дивувати. Люди усвідомили, що доведеться дуже важко для пошуку ліки. Ніхто не знав, як подолати жахливу епідемію. Час йде, а число хворих з кожним разом зростає. Фільм Пандемія (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Кожен прагне проникнути в лікарні, де знайти власне спасіння. Нічого доброго з цього не виходить. Пандемію практично неможливо зупинити. Але чи знайдеться той, хто це зробить?

Режисер: Джон Суитц
В ролях: Рейчел Ніколс, Міссі Пайл, Елфі Оуен-Аллен, Мекхай Файфер, Пол Гілфойл, Даніель Роуз Расселл, Джина, Jonathan Buckhouse, Stephanie Langnas, Ніа Дюн

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress