Фільм Парадокс (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Гостросюжетний фантастичний фільм «Парадокс» розповість про групу вчених, які проводять ризиковані експерименти в секретній лабораторії, розташованої в підвалі. З допомогою дорогих сучасних технологій вони створюють машину часу. У першу подорож повинен був відправитися Білл, але в останній момент рішення колективу змінюється і першою людиною, який відправляється в майбутнє, стає Джим. Хлопця відправляють всього на годину вперед і він тут же повертається назад, хоча це не було заплановано. Джим в жаху повідомляє своїм колегам, що через годину їх всіх вб’є чоловік, який знаходиться серед них.

У якості доказу він взяв із собою камеру, на яку знято все, що сталося за цей час. Вчені намагаються покинути лабораторію, але з’ясовується, що ліфт не працює і іншого виходу немає. Вся зв’язок з зовнішнім світом втрачена, а вбивця вже знайшов свою першу жертву. Фільм Парадокс (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Один з учених бачить свій труп на відео з камери і вирішує відправитися в минуле, щоб запобігти трагедії. Ось тільки всім відомо, що це викличе парадокс і навряд чи закінчиться чимось хорошим.

Режисер: Майкл Херст
В ролях: Зої Белл, Мелік Йоба, Адам Хасс, Бьорн Алекс Олсен, Брайан Флаккус, Аарон Майкл Мілліган, Стів Су, Даррен Бейлі, Джонатан Кемп, Кортні Комптон


загрузка...