Фільм Парману: Історія Похрана (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Фільм розкриє сторінку історії Індії, про яку не згадують сучасні підручники. Події, що мали місце в 1998 році, незаслужено обходять стороною історики і сходознавці, проте подія набуває глобального значення не тільки для індійської державності, але й для мирної обстановки життя на планеті в цілому. На кінець тисячоліття влади провели безпрецедентну для країни досвід по використанню атомної зброї. Кілька ядерних ракет стали основою для ґрунтовних випробувань, місцем проведення яких було обрано провінційне містечко. Прем’єр-міністр розуміє: в обстановці безперервної гонки озброєння атмосфера в переносному і прямому сенсі розпалюється навколо Індії.

Вона пов’язана з політичного і географічним принципом ос країнами вже володіють ядерним потенціалом. В умовах активації смертоносних запасів Індія може бути стерта з лиця Землі, якщо не продемонструє сусідам і світовим державам власні можливості у відображенні загрози. Рядовий військовослужбовець має шанс спостерігати «кухню» зсередини. Він проходить службу на малому полігоні, який став простором для експериментів. Фільм Парману: Історія Похрана 2018 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Військовий задається простим, на перший погляд, наївним, але чесним питанням: невже не можна в світі обійтися без демонстрації фатального руйнування, щоб регулювати відносини на міжнародному рівні?

Режисер: Абхішек Шарма
Актори: Джон Абрахам, Бома Ірані, Діана Пенті, Ануджа Сатхе, YOгендра Тікко, Aditya Hitkari, Викас Кумар, Ajay Shankar, Даршан Пандья, Марк Беннінгтон


загрузка...