Фільм Паскаль: Фільм (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Малайзійський бойовик розповідає загальну історію тутешнього героїчного спецназу, хоча основний сюжетний конфлікт має цілком реальне джерело – операцію по звільненню нафтового танкера, захопленого сомалійськими піратами в 2011-м. Перспективний офіцер Арман Анвар мучиться думками, в якому напрямку рухати свою армійську кар’єру. Смерть кращого друга і спостереження за стражданнями його вдови змусили лейтенанта вперше відчути страх. Бойового настрою не додають постійні голосіння матері, чий чоловік, батько Армана, також загинув на військовій службі. Жінка не переживе ще одних похорону на тому ж злощасному армійському цвинтар і благає спадкоємця перевестися на роботу в штаб і зав’язати з відрядженнями в гарячі точки.

Почуття провини і самозбереження перемагають і лейтенант подає рапорт про переведення на штабну посаду. Але поки документ подорожує по бюрократичних інстанціях, командиру спецназу потрібно продовжувати брати участь в бойових операціях, в тому числі озброєних перестрілках з бандитами, терористами, наркомафією. А ще йде перманентна війна з морськими піратами, які атакують вантажні кораблі, що проходять поблизу берегів Африки. Фільм Паскаль: Фільм (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Така неприємність відбувається з танкером «MV Bunga Laurel», на якому знаходиться Лілі, вдова загиблого товариша. Тиха Офісна Посада почекає, тому що бравому офіцеру терміново потрібно виконувати професійний обов’язок-йти в бій і звільняти захоплене судно.

Режисер: Адріан Те
Актори: Adi Afendi, Ammar Alfian, Hairul Azreen, Тайгер Чень, Jasmine Suraya Chin


загрузка...