Герої кінострічки зважилися легковажно знехтувати правилами безпеки і закони, і увійшли в досі невивчену печеру, де їх може чекати що завгодно. Втім, студентів не дуже-то і турбує ця обставина, і вони з ентузіазмом відправляються в надра землі, щоб приступити до дослідницької діяльності. Разом з тим вони розраховують знайти в цьому загадковому підземеллі зниклого чоловіка, який вирішив самотужки дістатися сюди. Можливо, вони зуміють розгадати таємницю його зникнення, ось тільки яку відповідь вони отримають?

Печера, куди вони забираються, виявляється, зберігає куди більше таємниць, ніж персонажі спочатку могли припустити. Авантюрні студентів чекають неймовірні відкриття, адже в цьому місці діють скоєно інші закони. Хлопців чекають вражаючі сюрпризи і зустрічі з раптовими мешканцями таємничих підземель. Поневіряння чекають їх буквально на кожному кроці, стаючи все більш небезпечними і труднопреодолімимі, але їм за будь-яких обставин потрібно знайти вихід з цих заплутаних лабіринтів, адже тривалий знаходження тут може привести до сумних наслідків.

І то, не можна гарантувати того, що вони зможуть повернутися в свій час і те місце, де жили до останнього моменту. Фільм Пастка часу (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Бен Фостер, Марк Денніс
В ролях: Ендрю Вілсон, Кессіді Гіффорд, Бріанна Хоуі, Макс Райт, Рейлі МакКлендон, Олівія Драгусевіч

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress