Фільм Патріот (2000) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Бенджамін Мартін сильний і хоробрий чоловік, патріот своєї батьківщини. Він люблячий батько у якої після смерті дружини залишилося семеро дітей, п’ятеро синів і дві дочки. Чоловік живе у часи страшних подій в Америці починається війна за незалежність. Починаються збори чоловіків в ополчення. Однак Мартін знайомий з жахами війни не з чуток, в минулому він офіцер американської армії. Але в цій війні він вирішує залишитися осторонь і виховувати своїх дітей. Вчинок чоловіка багато порахували боягузтвом, як і його старший син Гебріел який йде воювати проти англійців в ополчення.

Починаються криваві протистояння в ході яких досвідчені англійці наносять нищівні поразки повсталим. В одному з боїв загін Габріеля розбитий і він з пораненими солдатами повертається додому. Але незабаром з’являється безжальний англійський полковник який всіх поранених вбиває, а самого ополченця бере в полон. Намагався йому перешкодити одного з його братів він просто розстрілює. Вбитий горем батько бере в руки зброю що б мстити, разом зі своїми синами вони організують засідку і вбивають цілий взвод англійців і звільняють бранця. Фільм Патріот (2000) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Відправивши дітей до тітки в безпечне місце Мартін з сином виходять на стежку війни що б помститися полковнику. Вони починають активні партизанські дії, вбиваючи відбилися англійськи загони, грабують склади з продовольством і влаштовують диверсії на англійських кораблях.

Режисер: Роланд Еммеріх
В ролях: Мел Гібсон, Хіт Леджер, Джоелі Річардсон, Джейсон Айзекс, Кріс Купер, Чеки Каріо, Рене Обержонуа, Ліза Бреннер, Том Уілкінсон, Донал Лог


загрузка...