У російському прокаті стартує новий і в своєму роді унікальний фільм. Картина Патруль 2012 року випуску носить кримінальний характер і розповідає нам про поліцейських Лос-Анджелеса. Даний художній фільм знятий в жанрі детективу в упереміш із бойовиком. Мова піде про двох поліцейських, які сумлінно виконують свою роботу, за той час, який вони провели на службі, встигли пройти «вогонь і воду». Але за класикою жанру зазвичай відбувається така ситуація, яка з’являється абсолютно раптово і несподівано, нависає небезпека, яка є прямою загрозою для життя. Таке трапляється навіть в той момент, коли ви абсолютно готові до всього.

Хоч багаторічний стаж в поліції, дав нашим героям певний досвід і впевненість у собі, але на жаль гарантій він не дає. Наші герої молоді, безстрашні і люблять ризик. Герої картини Патруль – два поліцейських з міста Лос-Анджелеса, за їх плечима невеликий стаж роботи в цій сфері. Але, незважаючи на все це вони є професіоналами своєї справи. Вони дуже сміливі і відповідальні хлопці. За весь час служби в поліції, вони розкрили досить велика кількість злочинів, знешкодили не мало злочинців. Їх мрія, зайнятися якою-небудь серйозною справою.

Зовсім скоро їхні мрії судилося збутися. Напарники стали один одному як рідні, їх можна назвати братами, які не мешкаясь віддадуть життя за один одного. Фільм Патруль (2012) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Девід Ейр
В ролях: Джейк Джилленхол, Майкл Пенья, Анна Кендрік, Наталі Мартінез, Френк Грілло, Девід Харбор, Америка Феррера, Коуді Хорн, Шондрелла Ейвері, Кле Слоун

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress