Фільм Пекло (2002) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Французький пригодницький бойовик про те, як четверо відчайдушних авантюристів, сподіваючись на великий куш, вирішили ризикнути багатьом і поставити на карту все, зокрема власні життя. Ці хлопці десь роздобули велику здобич золота. І тепер з таким цінним і краденим вантажем вони повинні перетнути підступні піски пустелі. Вони прекрасно розуміють, що їх маршрут дуже небезпечний, але це не зупиняє хлопців. Вони не друзі, і не товариші, а просто вимушені, тимчасові союзники. А значить, ці люди разом тільки до краю пустелі. Їх пов’язує загальна видобуток, і кожен потай сподівається, що зможе урвати шматок побільше.

У їх розпорядженні велетенський розпечений трейлер і купи, просто тонни краденого золотого піску. В саму пору захворіти «золотою лихоманкою». Їх гонка стомлююча і може закінчитися загибеллю більшості її учасників. На лазурному березі океану їх видобуток чекає незнайомець – перекупник. В здоровому глузді ніхто з них не сунувся б в це пекло, але золото дурманить розум, а особливо гроші, які вони отримають взамін і якими наб’ють свої гаманці до відмови.

Буде нелегко, але жоден з чотирьох не відмовляється від думки підкорити ці спекотні піски. А між тим, спека стає просто нестерпним, мов на пекельній сковорідці… Фільм Пекло (2002) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Луї-Паскаль Кувлер
В ролях: Жан-Південь Англад, Жоакім ді Алмейда, Сиріл Тувенин, Сагамор Стевенен, Нозха Кхуадра, Тьєррі Ашанті, Юбер Сен-Макари, Андре Дюамель, Грегуар Лаволлей-Портер, Х’ю Дальмагро


загрузка...