Фільм Передбачення (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Фільм «Передбачення» розповідає про незвичайні здібності, які можна порівняти з прокляттям або божественним даром. Існує такий термін як «Дежавю», коли у людини складається відчуття, що поточні події вже відбувалися в житті. Дане явище не має наукового пояснення, і часто називається інтуїцією або даром передбачення. Якщо правильно прочитати залишені знаки, можна змінити власну долю або врятувати життя іншій людині. У схожій ситуації виявляється Лінда – солідна заміжня дама, яка цілком щаслива в шлюбі. Одного разу, жінці сниться нічний кошмар, де коханий чоловік гине в страшній автокатастрофі.

Лінда прокидається в холодному поту, і намагається швидше забути жахливий сон. Незабаром жінка починає помічати, що сон поступово починає ставати дійсністю. Вона бачить дивні збіги, переживає бачені в нічному кошмарі події. Лінда пам’ятає, що у фінальній частині сновидіння її чоловік загине, і зараз вона сприймає мрії як попередження про прийдешню катастрофу.

Дивіться фільм і дізнаєтеся, що жінка вирішує боротися за життя коханої людини, адже заздалегідь знаючи послідовність подій можна спробувати обдурити долю. Фільм Передбачення (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Люк Теддер
В ролях: Адам Дж Бернард, Vanessa Russell, Джессіка Ендрюс, Gareth Lawrence, Бен Проберт, Філіп Ріду, Alexandra Parker, Sadie Parsons, Elspeth Edmonds, Саймон Філліпс


загрузка...