Все починається з того, що на планету обрушиться метеоритний дощ. Люди із захопленням дивляться в нічне небо, освітлюване яскравими спалахами. Воістину прекрасне та незабутнє видовище, яке хочеться втримати в спогадах. Але в дійсності виявляється те, що дане явище несете в собі смертельну небезпеку. Метеорит приніс на Землю інопланетний вірус, який перетворює людей в кровожерних чудовиськ. Впоратися з цією заразою виявляється просто неможливо. І здається, що порятунку від цієї масштабної катастрофи просто немає.

Дивом уцілілі люди і не заразилися цією хворобою виявляються, змушені перебратися під землю, щоб уникнути сумної долі. У підземних комунікаціях вони проводять фактично десять років. Все це час вони не припиняють відбиватися від збожеволілих тварюк, що заполонили простори планети. Але певний момент і залишатися під землею виявляється небезпечно. Головний герой під час епідемії втратив сина. Фільм Перервана темрява (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Тепер же він разом із приятелем і однією дівчиною спускається в тунелі, щоб провести ремонтні роботи. Але герої ще й близько не здогадуються про те, з чим їм доведеться зіткнутися.

Режисер: Крістофер-Чи дос Сантос
В ролях: Шон Майкл, Сурайя Сантос, Брендон Оре, Райан Крюгер, Брендан Мюррей, Джонатан Пієнаар

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress