Уілл- успішний брокер, який працює на знаменитій Уолл-Стріт. Але незважаючи на фінансове благополуччя, в його родині панує нерозуміння. В першу чергу, чоловік живе в конфлікті зі своїм сином Денні. Щоб хоч якось налагодити відносини між батьком і сином, Вілл запрошує всю сім’ю в маленький будиночок в провінції, де він провів дитинство. Добравшись до місця, батько і син йдуть на полювання, але далі їх чекають абсолютно неймовірні події.

Вони стають свідками вбивства поліцейського, який судячи з усього допомагав злочинцям при пограбуванні банку. Злочин пішло наперекосяк, і тепер випадкові свідки потрапили у велику халепу. Денні виявляється в заручниках, а батько змушений тепер допомагати бандитам не попастися на гачок поліції. Він всіляко сприяє злочинцям уникнути зустрічі з начальником поліції. Але мало того, чоловік ще й повинен повернути маргіналів гроші, які вони упустили. Фільм Перше вбивство (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

В обмін на це, вони обіцяють зневіреному Уїллу повернути його сина. Як надійде в такій ситуації батько сімейства, чи врятує він Денні, відносини з яким, бажають кращого.

Режисер: Стівен С. Міллер
У ролях: Брюс Вілліс, Хейден Крістенсен, Гетін Ентоні, Маги Авіла, Шарлотта Кірк, Вільям Демея, Тамара Білоус, Хезер Йохансен, Тайлер Джон Олсон, Chelsea Mee

загрузка...