Більшість людей у світі цікавить що з ними буде далі, що буде в майбутньому? На це питання є свої версії відповіді, можна приблизно уявити собі майбутнє з якого-небудь фантастичного фільму. Такі картини наприклад: де показуються моменти кінця світу, де люди переселяються на іншу планету скажімо на Марс і ще яку-небудь іншу, фільм де задіяні всілякі технологічні прориви наприклад роботи, літаючі машини тощо. Насправді сюжет про майбутнє незліченна кількість, і всі вони різноманітні. Ця картина під назвою «Петля часу» повідає нам своє уявлення про майбутнє майбутньому.

Якщо бути зовсім відвертим то це майбутнє більш ніж схоже на правду. З цього фільму ми побачимо як далеко зробили крок технології, все рухається вирує не стоїть на місці. Майбутнє це по суті момент який здійснить наше найзаповітніші мрії та бажання, тому що вченим вдалося зробити те, про що люди мріяли століттями. Давайте уявимо момент якби вчені винайшли справжню машину часу? Фільм Петля часу (2012) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Напевно кожен чоловік захотів би скористатися цією штуковиною, наприклад вас мучить якийсь певний момент вашого минулого чи може коли то де то ви зробили велику помилку. Тепер ви можете все виправити відправившись на машині часу в минуле.

Режисер: Райан Джонсон
В ролях: Джозеф Гордон-Левітт, Брюс Вілліс, Емілі Блант, Джефф Деніелс, Ной Сеган, Пол Дано, Гаррет Діллахант, Пайпер Перабо, Трейсі Томс, Пірс Генон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress