Фільм Під захистом (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Порятунок важливих свідків від куль забезпечується спеціальною службою. Представники охоронного підрозділу ФБР здійснюють контроль за перевезенням ключових для слідства персон. Особиста охорона підопічних відомства контролюється спеціальними агентами. Макс отримує посаду в бюро завдяки бездоганному виконанню обов’язків у гарячих точках. Спритність колишнього спецназівця підтверджується виживанням всіх довірених йому осіб. Наступним клієнтом бійця стає впливовий бізнесмен, пов’язаний з мафією. Підзахисний неодноразово піддається замахів, але переживання багатія точаться лише навколо непутящого сина.

Слоан грузне в наркотичної трясовини, підставляє неадекватною поведінкою батька і стає легкою здобиччю для можливого викрадення. Ділок пропонує Максу перейматися питанням безпеки юнаки заради успіху процесу. Захисник намагається відволікти наркомана від чергового проступку, але ледве стримується від доброго потиличника. З хлопцем у охоронця давні порахунки, але зводити робочу місію з особистою помстою боєць не збирається. Фільм Під захистом (2015) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Стрілки ворогів наближаються до сливщику інформації, щоб єдиним вдалим пострілом позбавити суд важливих свідчень. Безуспішні спроби сховатися тимчасово переконують втікачів в провалі операції і швидкої загибелі, але здавати позиції рано.

Режисер: Олів’є Грюнер
В ролях: Клодія Уеллс, Саша Мітчелл, Крістофер Шоуэрман, Брук Ньютон, Олів’є Грюнер, Лоррэйн Зифф, Джейсон Кэбелл, Маршал Хілтон, Микайла С. Кемпбелл, Кортні Тайсон


загрузка...