Фільм Пікінгс (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Злочинна діяльність пов’язана з великою низкою ризиків, де на чолі стоїть закон і безліч конкурентів. Із законом все просто і зрозуміло, де порушення його, веде до певного покарання. З світом злочинності, все куди складніше, адже там немає ніяких обмежень і правил, а з людьми, що перейшли дорогу, можуть розібратися будь-яким методом. Все це прекрасно розуміли герої цієї історії, які входять до складу однієї невеликої вуличної банди. Дрібні злочини у вигляді пограбувань, це їхня сфера дій. З цієї причини і цілями їх зазвичай стають дрібні заклади.

На шляху героїв виник черговий бар, який на перший погляд здається місцем популярним, але не особливо великим. Там можна роздобути грошей і судячи по всьому, піти без проблем. Банда ця, безумовно помилилася з вибором, про що незабаром кожен із злочинців пошкодує. Місцем цим володіє жінка, яка явно не готова так просто розлучатися зі своїм добром. Більш того, судячи з усього, вона куди небезпечніше нападників на неї людей.

Саме їх безпеку і життя, опиняться під загрозою. Незабаром, простих грабіжників, чекає велике і серйозне випробування їх здібностей, де жінка виявиться куди сильніше їх. Фільм Пікінгс (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Ашер Морган
Актори: Мішель Холленд, Лілі Брукс О’Брайант, Кеті Вінсент, Різ Гранде, Джулі Рейферс, Джоель Бернард, Ярон Урбас, Ашер Морган, Саманта Зайна, Лінн Джордан


загрузка...