загрузка...


Події розвиваються на початку XVIII століття. Карибське море. Флот короля на борту з губернатором і його донькою Елізабет Свонн, раптом вона виявляє маленького хлопчика неподалік від згорілого корабля, дівчинці доручили доглянути за мальцом, Уїлл – так звали хлопчика, на шиї у якого вона помітила незвичайну золоту річ, відразу зрозуміла – він пірат. Вона зірвала кулон з його шиї і швидко сховала, щоб не помітили дорослі… Через 10 років вона вже леді, міс Свонн, а цей кулон досі з нею, вона не знає що саме ця «дрібничка» стане на ваги з її життям і багатьох її оточуючих.

Джоні Депп – той, заради кого багато і прийшли на перегляд фільму, грає харизматичного, непередбачуваного, вічно трохи підпилого пірата, який хоч і здатний на добрі вчинки, але не жаждит їх здійснювати. Втративши все, корабель, команду, повага і честь він направляється в містечко Порт Ройал для «реквізиції» нового корабля. Але тут його чекає маса невдач, зустріч з гвардією короля після благої справи, порятунку прекрасної дівчини. Фільм Пірати Карибського моря: Прокляття Чорної перлини (2003) дивитися в хорошій якості HD 720p.

А вночі коли він був заточений у в’язниці і чекав свого кінця на місто обрушилося напад піратів, під командуванням його заклятого ворога, капітана Барбосси, який і позбавив його титулу «капітан» на своєму кораблі.

Режисер: Гор Вербінськи
В ролях: Джонні Депп, Джеффрі Раш, Орландо Блум, Кіра Найтлі, Джек Девенпорт, Кевін Макнеллі, Джонатан Прайс, Лі Аренберг, Макензі Крук, Девід Бейлі

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress