Нові, не менш дивовижні пригоди чекали героя цього сюжету капітана Джека Горобця. На цей раз йому знову довелося опинитися заручником ірреального світу, виживання в якому було дуже непростим. Але найнеприємнішою для нього новиною стала звістка про те, що за цей час він став ще й боржником легендарного серед усіх піратів капітана на ім’я Дейві Джонса. Дейві був капітаном Летючого голландця. І не було на морі і за його межами того, хто б не підтискався від жаху від однієї цієї назви. Тому Джек відмінно розумів, що потрапити в боржники до такого опаснейшему персонажу було б для нього щонайменше не завбачливо.

Він усвідомлював всю небезпеку для себе і своєї команди в такому випадку. Адже Джонс не попереджав двічі і не церемонився з людськими життями. Він нікого не щадив на своєму шляху. І такою рідкісною жорстокістю завоював собі славу найстрашнішого пірата за всю історію походження піратського співтовариства. Фільм Пірати Карибського моря: Скриня мерця (2006) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Більш того, Джек дізнався, що якщо він в самі короткі терміни не вирішив цю проблему, то його чекає не тільки вічне прокляття, але і саме страшне рабське існування після його смерті.

Режисер: Гор Вербінськи
В ролях: Джонні Депп, Орландо Блум, Кіра Найтлі, Джек Девенпорт, Білл Найі, Стеллан Скарсгард, Кевін Макнеллі, Лі Аренберг, Макензі Крук, Том Холландер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress