Головні персонажі фільму «Після заходу» Макс і Лола були шахраями. Вони крали діаманти і спритно йшли від агентів ФБР. Але все життя займатися цим вони не збиралися, а Лола навіть поставила умову Максу, що їм пора зав’язувати з криміналом і почати спокійно жити. Хлопець погодився, і пара відійшла від справ. Вони змогли заробити достатньо, щоб дозволити собі жити на березі океану і пити коктейлі. Вони просто відпочивали і не замислювалися про майбутнє. Але так не могло тривати нескінченно, як би їм цього не хотілося. Їх дещо здивувала поява на острові давнього знайомого Стіна Ллойда, який працював на ФБР.

Саме це людина останнім часом займався їх справою, і парочці вдалося вкрасти дорогий діамант прямо з-під його носа. Начальство Ллойда було не в захваті і усунув його від роботи. Нині Ллойд, перебуваючи у вимушеній відпустці, вирішив провідати старих знайомих. До того ж саме тут кинув якір океанський лайнер, на борту якого проводилася виставка ексклюзивних коштовностей. І там же був найдорожчий діамант у світі – Наполеон.

Він міг послужити гарним подразником для таких аферистів, як Макс і Лола. До того ж агент був упевнений, що Макс обов’язково спробує його вкрасти. Фільм Після заходу (2004) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Бретт Ретнер
В ролях: Пірс Броснан, Сальма Хайек, Вуді Харрельсон, Дон Чідл, Наомі Харріс, Кріс Пенн, Трой Гэрити, Обба Бабатунде, Расселл Хорнсбі, Майкелти Вільямсон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress