Фільм Пітбуль. Нові порядки (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Сюжет фільму розповідає про те, як поліція намагається подолати могутню злочинну групу, яка спочатку зуміла роздобути велику владу у Варшаві, після чого вирішила працювати по всій Польщі. Мова піде не просто про злочинців, які здійснюють будь-які збройні пограбування та інші діяння. Організація надходить більш хитромудро, саме тому досі залишається на волі. Головних героїв не можна просто взяти за руки і відправити за ґрати. Представникам закону слід скласти дієвий план, який би допоміг відправити бандитів у капкан, звідки б їм точно вже не вибратися.

Якщо ж поліції не вдасться вжити будь-яких заходів, економіка всієї держави опиниться під великим ударом. Особи на стороні закону мають уявлення про те, з ким їм доведеться зіткнутися. Але цей факт ніяк не полегшує роботу. За всією злочинною організацією стоять кілька людей, які не «забруднили» себе в «брудних» справах – відповідно, немає ніяких приводів для їх затримання. Фільм Пітбуль. Нові порядки (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

А поки глави мафії залишаються на волі, мафія існує, навіть якщо відловлювати дрібних «пішаків» в організації. Чи зуміє на цей раз добро перемогти тих людей, які перейшли всі межі закону, але все одно відчувають себе в повній безпеці?

Режисер: Патрік Вега
В ролях: Богуслав Лінда, Piotr Stramowski, Майя Осташевска, Анджей Грабовські, Кшиштоф Чечот, Агнешка Дигант, Юлія Погребиньска, Michal Kula, Павло Круликовски, Tomasz Oswiecinski


загрузка...